СТОРІНКА 5. ФОЛЬКЛОРНЕ СВЯТО «НОВОКАХОВСЬКЕ ПОДВІР’Я» ВИСТАВКА МАЙСТРІВ, ДИТЯЧІ КОНКУРСИ, РОЗВАГИ

У святковий день центральну площу міста барвисто прикрасили та напоїли пахощами смачних українських страв щедрі і гостинні господині з усіх сіл та селищ Новокаховської громади. Приєдналося до них і село Веселе, яке віднедавна вже офіційно – у складі Новокаховської ОТГ.

Вздовж паркових доріжок розмістилися сувенірні вироби місцевих майстрів, святкові експозиції музею історії міста, картинної галереї ім. Альбіна Гавдзинського, музею-садиби Анатолія Бахути. Всі, хто прийшов на свято, отримали чудову нагоду помилуватися унікальними роботами Анатолія Обельця – майстра, що володіє унікальною технікою роботи по дереву, учасника АТО. Були охочі долучитися до Благодійної безпрограшної лотереї, завдяки якій збирали кошти на допомогу міському Центру реабілітації дітей з особливими потребами.

Були на святі і веселі міми – юні артисти Будинку дитячої творчості.

На «Новокаховське подвір’я» завітали гості – разом з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком – і міський голова Дрогобича Тарас Кучма зі своїми колегами, голови Веселівської та Козацької рад Людмила Аннас і Андрій Чирко. Їх зустрічали українською піснею і смачним українським частуванням.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.