ГОСТІ НОВОЇ КАХОВКИ – ДЕЛЕГАЦІЯ З ДРОГОБИЧА (ВІДЕО).

Святкування Дня міста з новокаховчанами розділили і гості з міста –побратима Дрогобича. Делегацію у складі 39 чоловік очолив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Він привітав новокаховчан під час ранкових заходів, а також звернувся до громади міста з головної сцени під час вечірньої святкової програми.

Тарас Кучма зазначив – дрогобичани в цьому році, нажаль, не змогли урочисто відсвяткувати День свого міста. Як відомо, напередодні в місті сталася трагедія, наслідком якої стала загибель людей. Тож Дрогобич у скорботі. Але на запрошення Нової Каховки відгукнулися і приїхали, і привезли із собою славетні творчі колективи – Народний ансамбль танцую «Верховинка» Народного дому імені Івана Франка (керівник Богдана Кос).

Міський голова Володимир Коваленко вручив колективу Подяку за участь у творчій програмі з нагоди Дня міста Нова Каховка.

У складі Дрогобицької делегації до Нової Каховки прибув і начальник відділу культури і туризму Дрогобича Олег Васильович Явотчак. Володимир Коваленко, вручаючи Подяки гостям з міста –побратима, подякував за рівень культурної майстерності Дрогобича.

«Ми щиро вдячні вам, місто Нова Каховка», – сказав Олег Явотчак. – Найщиріші вітання вам від Дрогобича. Щастя, здоров’я, достатку, злагоди і любові! І дякую нашому колективу «Верховинка». Я часто їх бачу. Але хочу сказати: так, як вони танцювали на вашій сцені – в нас вони так не танцюють!».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.