МІСТО ПОБАЖАЛО ЩАСТЯ МОЛОДЯТАМ (ВІДЕО).

Цього дня на весільний рушник стали закохані новокаховчани – весільні пари. Вже під вечір ведучі оголосили: наше місто збагатилося на три молодих родини, які завітали на святкування Дня міста. Під бурхливі оплески та дзвін келихів з шампанським на головну сцену зійшли: Єлизавета Рєзнікова та Володимир Рожко, Сніжана Гарькава та Дмитро Василенко, Інна та Віталій Сіногач. Цієї суботи молоді відзначили подвійне свято! Свято кохання та день народження міста, в якому вони народилися.

Квіти, вітання, подарунки – все для молодят! Теплі слова на адресу закоханих пролунали від міського голови Володимира Коваленка. «Гірко. Гірко!», – наполягає мер. Його пропозицію підхоплюють містяни. Черговий подарунок – пісня від міського голови. Молоді закружляли в танці, їхній поступ підтримали ошатно вбрані хлопці і дівчата, поринувши у ритми вальсу. За давньою традицією, шанування молодят завершилось букетом квітів, перекинутим через плече. Українці вірять: яка дівчина його спіймає – найближчим часом зустріне своє кохання і вийде заміж.

Вечірню програму на головній площі міста завершили запальні виступи запрошених артистів «Перлина Таврії» (керівник Володимир Власенко), ВІА «Синяя птица» (керівник Валерій Новокрещин), ді-джеїв з Одеси та святковий феєрверк.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.