ПОВАЖНІ ВІКОМ – МОЛОДІ ДУШЕЮ.

У перший день жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Свято засвідчує глибоку повагу до літніх людей, дарує їм відчуття поваги і турботи.

Щохвилини про гідний рівень життя поважних новокаховчан турбуються у міському Територіальному центрі соціального обслуговування, де сьогодні влаштували святковий захід «Добром забуте серце обігрійте».

Привітати поважних членів новокаховської громади прийшов заступник міського голови Віктор Замковий. Він передав найщиріші вітання від міського голови, який наразі у відрядженні і побажав нашим ветеранам, пенсіонерам міцного здоров’я, добра та довголіття. Родинного тепла і затишку стареньким побажала директор Центру Людмила Логвінова. Вона відзначила: двері закладу завжди відкриті, а дружній колектив завжди готовий прийти на допомогу. Черговим підтвердженням цим словам став щедро вкритий наїдками та напоями святковий стіл і приємні сюрпризи.

Концертною програмою потішили серця гостей творчі колективи міського Палацу культури, Музичної школи та Будинку дитячої творчості.

Атмосфера вийшла по-справжньому домашньою. Літні люди не стримували емоцій: згадували молоді роки, скандували «браво» юним артистам, обмінювалися подарунками, навіть пускалися в танок. Наприкінці присутні зігрілися чаєм та поспілкувалися у дружньому колективі.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.