ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ ЗАКОН ПРО ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ.

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект про військову службу і військовий обов’язок. Відповідне рішення підтримали 287 народних депутатів.

Проект закону спрямований на унормування питання щодо можливості доукомплектування Збройних сил України до встановленої законом чисельності за рахунок військовослужбовців, службу яких буде призупинено.

Він пропонує:

– визнати військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини або місця служби, дезертирували зі ЗСУ та інших військових формувань або добровільно здалися в полон, такими, що не входять до чисельності Збройних сил України;

– зберегти статус військовослужбовців за особами, які самовільно залишили військову частини або місця служби, дезертирували зі Збройних сил України та інших військових формувань або добровільно здалися в полон, на період здійснення кримінальних проваджень в органах досудового розслідування та судах;

– призупинення виплати таким особам грошового та видачі інших видів забезпечення, а також непоширення на них соціальних гарантій, установлених законодавством для військовослужбовців тощо.

Джерело: УНН

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.