СПРАВНІСТЬ ГІДРАНТІВ – ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ.

3 жовтня, під головуванням заступника міського голови Віктора Замкового була проведена нарада щодо недопущення загорянь в природних екосистемах та побуті.

Разом зі співробітниками пожежно-рятувальної частини, міським управлінням з надзвичайних ситуацій та КП «Міський Водоканал» особливу увагу звернули на зростання кількості пожеж.

Горить очерет, суха трава, а внаслідок неконтрольованого горіння, пожежа розповсюджується на присадибні ділянки, що може спричинити загоряння житлових будинків і господарчих споруд.

Аби не допустити таких ситуацій, фахівці ДСНС наголосили на важливості збереження та оновлення пожежних гідрантів. «Наразі є проблема. Абсолютна більшість місць нашої громади обладнана гідрантами, але багато з них у несправному стані. Про це йде мова дуже давно. Міська рада вирішує цю проблему як може: закуповує нові гідранти, ремонтує старі», – відзначив Віктор Замковий.

Однак кількість проблем наростає: зношене обладнання, тяжке фінансове становище «Водоканалу», обтяжливе законодавство тощо. Учасники наради зазначають: слід проводити постійний моніторинг ситуації і працювати на випередження. Наразі домовились про проведення чергової перевірки і облік найбільш проблемних ділянок.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.