НОВА КАХОВКА ПРОВЕЛА ПРИЗОВНИКІВ НА СЛУЖБУ.

У міському Парку Слави – хвилююча атмосфера. 4 жовтня сюди прийшли керівництво міста, керівники управлінь та відділів виконкому, військові, духовенство, молодь. Стоять схвильовані батьки, а напроти них – їх змужнілі, дорослі сини, які вже завтра стануть військовослужбовцями строкової служби.

А сьогодні місто урочисто проводжає  до лав Збройних Сил України 16 своїх земляків.

Першим до юнаків звернувся міський голова Володимир Коваленко«Двічі на рік – коли листя з’являється на деревах, і коли воно опадає – у цьому святому місці відбувається подія, до якої в кожного з присутніх особливе ставлення. Тим більше – в нинішній історичний період нашої країни. Коли розуміння чоловічого обов’язку захищати країну набагато гостріше сприймається. На цій площі – батьки, рідні, близькі, друзі, воїни АТО, які, як ніхто, розуміють  – що означає захищати країну. Люди різного віку і поглядів. Але всі об’єднані однією справою – вони щиро бажають вам успішної служби, вірять в усвідомлення вами відповідальності по захисту країни, батьків, рідних. Ми бажаємо вам успішного 1,5 річного чоловічого періоду, з досягненнями у військовій справі. Бо на моє переконання – чоловік без армії не сформується як чоловік. Ми турбуємося про вас, будемо чекати на ваше повернення додому, і сподіваємось, що місту за вас не буде соромно. Хай вас береже доля! Пам’ятайте, що вдома на вас чекають».

Військовий комісар міста, підполковник Дмитро Самойлов зачитав наказ від 12.09.19 №22 «Про призов громадян на строкову військову службу». І побажав новобранцям ретельно вивчити військову справу, придбати життєвий досвід, нових друзів, та змужнілими і здоровими повернутися додому.

Заступник командира 57-ї ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка, лейтенант Ігор Феоктістов від імені бригади привітав призовників в лавах Збройних Сил України. «Служба в Збройних Силах – не тільки почесний обов’язок, але й необхідний життєвий досвід, – сказав він. – Впевнений, що багато хто з вас після строкової військової служби побажає підписати контракт і продовжити службу. Бажаю вам здоров’я, наснаги. Сьогодні вами пишаються ваші рідні та близькі. Згодом вами буде пишатися і командування ваших частин».

Призовників на успішну військову службу благословив секретар Новокаховської єпархії, протоієрей Миколай. «Ви стали в один ряд з тими хлопцями, які тепер боронять кордони нашої держави, – сказав отець Миколай. – Ви вже герої. І сьогодні в цьому святому місці ви робите крок на дуже серйозний шлях – шлях армійської служби. Це армія, яка захищає нас. В цій армії ви навчитеся по-справжньому любити – свою країну і тих, кого ви захищатимете. Ви вчинили, як справжні чоловіки. Бажаю, щоб Господь допоміг вам на цьому шляху».

Протоієрей Миколай благословив призовників на службу, а міський голова Володимир Коваленко і  заступник начальника міського відділу культури і туризму Яна Малига вручили хлопцям подарунки від міста.

Майбутніх захисників гарною українською піснею привітали юні виконавці. А потім на згадку про подію новобранці – разом з міським головою, військовими та рідними – сфотографувалися біля пам’ятника у Парку Слави. Успішної служби вам, захисники!

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.