МАЛЮКИ ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІДВІДАЛИ ЗООПАРК.

27 вересня  вихованців Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на довгоочікувану екскурсію до Миколаївського зоопарку запросила волонтер Наталія Дарибогова.

 

Більшість дітлахів  зі своїми матусями дуже прагнули потрапити до цього дивовижного зоопарку на екскурсію. Ось і здійснилася заповітна мрія наших маленьких діточок. Вони познайомилися з великою кількістю різноманітних тварин, птахів, плазунів та дізналися про особливості їх життя. Контакт дітей з тваринами – це одна з найпозитивніших та важливих терапій, без яких неможлива соціальна адаптація  та формування моральних якостей.

Діти були у захваті, переповнені яскравими враженнями та позитивними емоціями. Батьки вдячні за подароване їх малечі свято. Адже якщо аслива дитина – щаслива і мати.

Завдячуючи підтримці підприємця Віталія Перетятька, діти з особливими потребами подорожували у м’якому та комфортабельному автобусі, що додало приємних відчуттів та вражень.

Батьки та адміністрація Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів висловлюють щиру подяку волонтеру Наталії Дарибоговій  та підприємцю Віталію Перетятьку за організацію поїздки. А також вдячні всім, хто брав у ній участь.

Директор центру Оксана Олексієнко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.