ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ.

Переповнює радість і гордість за юного музиканта-віртуоза Ющенка Матвія, вихованця Новокаховської дитячої музичної школи (директор Козлова К.А., викладач Коновалова В.М),  який  здобув перемогу на XXІX Міжнародному конкурсі в Італії «LaunchAward» для класичного акордеону та Variete, диплом ІІІ ступеню.

На великому музичному форумі,  мета якого спрямована на виявлення та виховання  творчої особистості, змагалися кращі музиканти з  Литви, Казахстану, Італії, Болгарії,  Китаю, Польщі, Чехії , Естонії, України та інших країн.

Юні музиканти демонстрували неабиякі таланти у виконавській грі. Свої здібності, творчу фантазію та креативність проявили виконавці у творчих класичних роботах та Variete, а також продемонстрували себе на стійкість та твердість характеру.

Для Матвія цілющім джерелом знань, вмінь та дороги до перемоги є рідна музична школа, яка висловлює слова щирої вдячності всім, хто долучився до організації  та надав допомогу для участі Ющенка Матвія  у конкурсі в Італії, а саме  Колихаєву І.В., Лук’яненку О.В., Сушку В.В., Власову Ю.В.

Саме ваша підтримка допомогла зробити поїздку яскравою, незвичайно корисною та незабутньою.

А Матвію бажаємо творчої наснаги, академічного розвитку, натхнення та нових успіхів.

dav

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.