ВАЖЛИВО! СУБСИДІЇ НА ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ.

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з жовтня 2019 р. розпочнеться призначення житлових субсидій на опалювальний сезон.

Відповідно до вимог п.2 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  21.10.1995 р. № 848, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання), і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади – для розрахунку житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акту обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Для забезпечення своєчасного проведення розрахунку житлових субсидій на опалювальний сезон 2019-2020 рр. мешканцям ОСББ, які для обігріву свого житла використовують побутові електроприлади,   керівникам ОСББ необхідно терміново надати до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів.

ОСОБЛИВУ УВАГУ звертаємо мешканців будинків, в яких з  01.07.2019 р. припинено обслуговування КП «НК ЖЕУ»:

  • вул. Героїв України, 30, 32;
  • пр. Дніпровський, 17, 39, 51, 79;
  • вул. Затишна, 1, 5;
  • вул. Історична, 3, 15, 17, 19, 21, 55, 57;
  • вул. Маяковського, 7;
  • вул. Новоселівська, 2;
  • вул. Пушкіна, 6;
  • вул. Соборна, 3, 4.

До теперішнього часу в даних будинках ОСББ не створено, тому офіційні балансоутримувачі  внутрішніх електромереж відсутні.

За відсутності актів обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, УПСЗН не буде мати правових підстав проводити з жовтня 2019 р.  призначення субсидії на електроопалення для мешканців цих будинків.

              Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.