ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ БІЙЦІВ СПІВАЛА БРІЯ БЛЕССІНГ.

У вересні бійці 57-ї ОМПБр мали нагоду поспілкуватися і послухати талановитий спів вокалістки, автора і виконавця власних пісень, співачки з Америки, яка вже понад 27 років мешкає з родиною в Україні, Брії Блессінг. Після зустрічі колектив 57 окремої мотопіхотної бригади висловив щиру вдячність Брії Блессінг та її команді за те, що завітали до бійців, та капелану Ростиславу Токару за організацію цієї чудової зустрічі!

Нагадаємо, Брія Блессінг –американська українська співачка та композитор. Стала відомою в Україні після участі в четвертому сезоні талант-шоу «Голос країни» у команді Святослава Вакарчука. Зі США до України родина переїхала для місіонерської роботи, коли Брії було 13 років, у 1992 році.  Брія почала виступати у лівьвських джаз-клубах, співала разом з відомим українським співаком Павлом Табаковим. Активна учасниця Євромайдану, виступала перед українськими бійцями в зоні проведення АТО. У 2015 році дала благодійні концерти у США. Всі кошти пішли на підтримку жертв військового конфлікту на сході України. Брія Блессінг – вокаліста, грає на гітарі та фортепіано, вільно володіє українською мовою. Улюблена українська страва – вареники.

Свої перші дні перебування в Україні згадує так: «Коли прибула в Україну – спала на підлозі, бо в кімнаті не було навіть ліжок, а у кранах – води. Жила, як і мільйони українців. Але не втекла. Витримала. Вижила, аби через роки знайти своє справжнє призначення – співати».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.