З ПЕРШОГО ЖОВТНЯ – МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ.

Постанова КМУ зі змінами №373 від 17 квітня 2019р. «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» передбачає, що з 01 жовтня 2019 року пільги з оплати за житлово-комунальні послуги будуть надаватися як у безготівковій, так і у готівковій формі.

У разі нарахування пільги у безготівковій формі пільговик буде сплачувати організаціям за отримані послуги суму з урахуванням суми пільги. Але якщо є бажання – пільговик має право отримати пільгу у готівковій формі. Для цього він повинен отримати від свого уповноваженого банку виплатні реквізити та звернутися до управління соціального захисту із заявою до 15 жовтня (15 травня). У такому випадку виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта». У разі виникнення заборгованості з оплати послуг у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги буде здійснюватися у безготівковій формі.

Згідно постанови, пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг. Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, повертаються пільговиком до державного бюджету. У разі відмови пільговика добровільно повернути суму надміру перерахованої (виплаченої) пільги – питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

При зміні місця проживання, зміні складу сім’ї, технічних характеристик житла пільговики повинні повідомити до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Історична, буд.18, каб.№16 (телефон для довідок 4-54-60).

Управління праці і соціального захисту населення

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.