МАЙЖЕ 6 МЛН ГРН. – НА РЕМОНТ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ.

За 9 місяців в місті виконано будівельно-монтажних робіт на 16 млн. 857 тис. 744 грн. Це майже 215% до минулого року! Про такі успіхи звітують міські будівельники.

Із запланованих на 2019 рік 64-х об’єктів  бюджету розвитку в повному обсязі виконано роботи на 41 об’єкті. На 16-ти – роботи продовжуються. Поточні роботи проведені на 25-ти об’єктах.

КАПІТАЛЬНО ОНОВИЛИСЯ ВІДДІЛЕННЯ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ  – це 9 об’єктів, на яких проведено роботи за рахунок коштів бюджету розвитку – загалом направлено 4 млн. 83 тис. грн.. на заміну віконних блоків у 5-ти поверховій будівлі лікарняного комплексу №2 (в мікрорайоні «Сокіл»), на капітальний ремонт сантехнічних систем відділення інтенсивної терапії в лікарняному комплексі №1 (ЛК), на реконструкцію  електричних мереж ЛК №2 зі встановленням дизельної підстанції, на капітальний ремонт хірургічного відділення ЦМЛ, на ремонт покрівлі патологоанатомічного відділення.

Виконано роботи з капітального ремонту поліклініки №4 в Центральній Основі; ремонт сантехнічних систем з облаштуванням санітарних вузлів для людей з обмеженими фізичними можливостями, встановлення бойлерів, заміна  віконних та дверних блоків, внутрішні опоряджувальні роботи.

Як звітують будівельники, виконано роботи поточного характеру на 14-ти об’єктах – на суму 1 млн. 559 тис. грн.., а саме: зроблено поточний ремонт 7-ми кабінетів західного та східного крила поліклініки, сантехнічні та загально будівельні роботи к патологоанатомічному  відділенні , ремонт холу дитячої поліклініки та холу 5-типоверхової будівлі ЛК №2, заміна віконних блоків у дитячому відділенні і заміна сантехнічних систем поліклініки №1 на ЛК №1, ремонт електромережі 5-типоверхової будівлі та ремонт кисневого трубопроводу  на лікарняному комплексі №2.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.