«НЕ ПРОДАВАЙТЕ ДІТЯМ АЛКОГОЛЬ!»

Про забезпечення порядку в місті і боротьбу зі злочинністю у вересні цього року повідомив учасникам апаратної наради заступник начальника міського відділу поліції  Сергій Стадник.

Протягом вересня до міської поліції надійшло 922 заяви та повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень. З них 243 кваліфікували як кримінальні. У вересні скоєно 30 тяжких злочинів – розкрито 15.

Середньої тяжкості – 97, розкрито 39. У 55 випадках злочинців вже встановлено. Їх звинувачують у  крадіжках, пошкодженні шляхів сполучення транспортних засобів, завданні тілесних ушкоджень, проникненні до житла, привласненні майна; у злочинах, пов’язаних з наркотиками, у незаконному зберіганні зброї.

У вересні затримали два злочинці, які перебували у розшуку. Працівниками поліції протягом вересня складено 200 адмінпротоколів – за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, за тютюнопаління в заборонених місцях, розпиття алкогольних напоїв, не виконання батьками своїх батьківських обов’язків, дрібне хуліганство, домашнє насильство в сім’ї, порушення строку реєстрації вогнепальної зброї.

У вересні в школах міста працівниками поліції  проведені лекції на теми «Профілактика суіцидальної поведінки», «Протидія булінгу», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Міський голова звернувся до працівників поліції та КП «Муніципальна охорона» з проханням – проконтролювати дотримання закладами торгівлі та відпочинку встановленого для них режиму роботи. Крім того,  в місті почастішали випадки продажу спиртних напоїв неповнолітнім. Як зазначив Володимир Коваленко, на такі випадки слід реагувати негайно і вживати всіх передбачених законом  заходів до власників закладів, які заохочують дітей та підлітків купувати алкоголь, дбаючи лише про власні прибутки.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.