ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ СТАЛО БІЛЬШЕ.

У вересні пенсіонери міста отримували пенсійні виплати вчасно – про це повідомила начальник сервісного центру Управління пенсійного фонду Людмила Мєтляєва.

За 9 місяців виплачено 477,9 млн. грн. Це на 61,1 млн. грн. більше, ніж в минулому році. У вересні з бюджету Пенсійного фонду на виплату пенсій направлено 53,8 млн. грн.. – на 7,8 млн. грн.. більше, ніж у вересні 2018 року.

Забезпеченість виплати пенсій власними коштами Пенсійного фонду становить 35%. З початку року цей показник зріс на 4%. На обліку – 19 тис. 682 отримувача пенсій. За рік кількість пенсіонерів зросла на 300 осіб. Більше стало і працюючих пенсіонерів – на 218 чоловік. Загалом 3 тис. 950 новокаховчан –пенсіонерів на сьогодні працюють. Через «Укрпошту» свою пенсію отримують 27% пенсіонерів міста. Чим швидше пенсіонери переходять для отримання коштів до банківських установ, тим більше грошей економить Пенсійний фонд. Як повідомила Людмила Мєтляєва, за 9 місяців завдяки цьому зекономили 3,2 млн. грн.. Середня пенсія в місті становить 2 тис. 689 грн.. В розмірі прожиткового мінімуму – 1564 грн. – пенсії в місті отримують 10% пенсіонерів. Переважно це пенсіонери, що отримують пенсії по втраті годувальника, а також ті, які не мають необхідного стажу – жінки 30 і чоловіки 35 років. Для таких пенсіонерів є можливість доплатити, щоб отримувати мінімальну пенсію – зазначила Людмила Мєтляєва.

З початку року до сервісного центру з різними питаннями звернулися 20 тис. 883 відвідувача. Це на 1400 більше, ніж в минулому році. Вперше з документами на оформлення пенсії звернулися 567 громадян. Додаткові документи для перерахунку надали 1270 пенсіонерів. «Зросла кількість осіб, які досягли пенсійного віку, але не мають необхідного стажу роботи – на сьогодні 26 років», – повідомила керівник сервісного центру. – Таких звернень було 72 – на 30 більше, ніж в минулому році». Пенсії за особливі заслуги перед Україною в цьому році призначені 12-ти новокаховчанам.

Як повідомила Людмила Мєтляєва, фінансування пенсій для «Укрпошти» розпочато 2 жовтня. Як передбачено законом, з 4 жовтня розпочато виплату пенсій пенсіонерам за жовтень.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.