ЖІНОЧІ РУКИ – В ГАЛУЗЯХ ТЕХНІКИ І НАУКИ.

8 жовтня Центр «Розвиток КСВ» спільно із UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи  #Дівчата STEM, зазвичай організовують національний день дівчат в STEM  (Science, Technology, Engineering and Mathematics —НаукаТехнологіЇ, Інженерія, Математика).  Головна мета заходу – збільшити кількість дівчат в STEM і пробудити в них інтерес до науки та техніки.

Новокаховський агроколедж виявив цікавість – і теж вирішив взяти участь у Дні дівчат. 8 жовтня завідуюча Науково-практичним центром Марія Леонідівна Гордецька організувала екскурсії на три технологічні підприємства: ПАО «Новокаховський завод плавлених сирів» (директор – Малафай Володимир Іванович); Кондитерський цех «Країна солодощів» (директор – Лєліков Сергій Анатолійович); ТОВ «Таврія Агроінвест» (директор – Пенізєв Павло Олександрович).

Участь в екскурсії брали студентки трьох груп: МТ9117, МТ9118 та ПД9118.

Супроводжували дівчат на підприємства викладачі економічних дисциплін Жукова Ю.А. та Тайлакова О.В.

Під час екскурсії учасникам заходу найбільше сподобалось відвідування кондитерського цеху «Країна солодощів», бо для дівчат солодке – завжди на першому місці. Цікавою була програма екскурсії, особливо її завершення – фінальне частування смаколиками, які виготовляють на підприємстві.

Технолог Ірина Сергіївна Пачуба, яка працює в ТОВ «Новокаховський завод плавлених сирів», розповіла та показала технологію виготовлення масло-сиркової продукції.

Найбільше вразило студенток те, що на таких великих підприємствах працюють не тільки чоловіки, а й жінки. І не просто займають посади жіночого характеру, а й опанували такі професії, як технолог, електромонтер та IT-спеціаліст.

В ТОВ «Таврія Агроінвест» учасникам екскурсії продемонстрували сучасну технологію з переробки сої.

Після екскурсії більшість дівчат змінили думку щодо вибору майбутньої професії.  Фінальною частиною Дня дівчат був телеміст, організований з містами, де також проводився День дівчат. Юні учасниці профорієнтаційної подорожі поділилися своїми враженнями від візитів до компаній і знайомства з працівницями. І зізналися – така зустріч зруйнували їхні стереотипи і змінила уявлення про професії.

Фахівець з профорієнтації вступників Новокаховського агроколеджу Любов Пономаренко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.