ЧЕМПІОНАТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ.

З 1 по 4 жовтня 2019 року в смт. Асканія Нова проходив Чемпіонат Херсонської області з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н., участь в якому взяли більше сотні юних майстрів шкіряної рукавички, серед яких новокаховські спортсмени вибороли право бути кращими у своїх вагових категоріях.

Вдало виступили учні ДЮСШ Новокаховської міської ради.

  • Ілля Тоган, учень Новокаховської гімназії (директорЛитвинова О. М.), вагова категорія до 37 кг. Він отримав три перемоги над суперниками і посів перше місце. Його нагороджено дипломом і медаллю. А також, рішенням суддівської колегії змагань Іллю нагороджено кубком «За кращу техніку і тактику» на турнірі.
  • Іван Грицан, учень Новокаховського техніко-економічного ліцею (директор Долецька Т.Е), виступаючи у ваговій категорії до 90 кг, отримав дві перемоги над суперниками і посів І місце.

Хлопці потрапили до збірної команди Херсонської області, та готуються до чемпіонату України, який відбудеться у Бердянську (Запоріжська обл.). Тренують здібних боксерів МСУМК Артем Царіков та ЗТУ Василь Царіков.

Відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (Таран Н.М.) вітає спортсменів і тренерів з перемогою та зичимо успіхів на Всеукраїнських змаганнях.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.