НОВОКАХОВСЬКІ ДЕПУТАТИ ДАЛИ ЗГОДУ НА ПРИЄДНАННЯ МАЛОКАХОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

17 жовтня на позачерговій сесії Новокаховської міської ради депутати розглянули питання «Про надання згоди на добровільне приєднання Малокаховської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади».

З цього питання доповів начальник оргвідділу Новокаховської міської ради Роман Пашкевич.

Після доповіді Романа Пашкевича міський голова Володимир Коваленко надав слово присутньому на сесії голові Малокаховської сільської ради Володимиру Миколайовичу Лукашенку. Він розповів, як приймалося рішення про приєднання і які проблеми виникли у зв’язку з прийняттям громадою такого рішення.

Володимир Лукашенко повідомив новокаховським депутатам, що на це рішення депутати Малокаховки пішли свідомо, бо хочуть врятувати село.

Однак після того, як в Малокаховці проголосували за приєднання, сільському голові почали надходити погрози, агресивно відреагувало на таке рішення керівництво Каховської районної ради. Розпочався тиск на працівників школи та дитсадка у Малокаховці – працівників змушують писати заяви на звільнення – мовляв, таке розпорядження дала голова Каховської районної ради Тетяна Тертична. «Запросили директора школи і завідуючу дитсадком і повідомили: попередьте своїх працівників, що через 2 місяці їх буде звільнено», – розповів Володимир Лукашенко. І це ще не все. Як розповів сільський голова, у сільській раді є свідоцтво на право власності дитячого садочка «Дзвіночок» як дошкільного закладу. Райрада нині запевняє, що цей заклад належить їй. Крім того, вже є факти збору підписів проти рішення сільської ради про приєднання і проти сільського голови.

17 жовтня депутати Новокаховської міської ради одноголосно підтримали рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Малокаховської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.