ЗОШ №3 ВІДЗНАЧИЛА 65-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ.

Школа – це світлі класи, списана крейдою дошка, десь загублений щоденник, перша закоханість. Щороку ми згадуємо свій рідний навчальний заклад коли гортаємо сторінки старого шкільного альбому. У нашій пам’яті спливають просторі коридори з безліччю усміхнених облич.

Чудова нагода зустрітися всім разом видалася у п’ятницю, 18 жовтня, коли зібралися випускники ЗОШ № 3 на святкування 65-річного ювілею закладу.

Історія третьої школи знає багато яскравих сторінок. Гості разом взялися погортати книгу літопису школи і повернулися у далекий 1953 рік, коли на місці маленького селища Ключового з’явилося молоде місто. Третя школа стала однією з перших у Новій Каховці. Її побудували аби діти могли навчатися у вечірню зміну. Спочатку школа розташовувалася в іншій будівлі, яка не була пристосована до шкільних занять. Ні спортивної зали, ні бібліотеки, ні піонерської кімнати учні не мали. Через два роки заняття розпочалися в будівлі, де зараз і височить будівля школи. У 1964 році до школи прибудували 10 нових класних кімнат – кількість учнів поступова росла. Впродовж своєї історії школа зазнавала чимало труднощів у роботі, проте завжди досягала значних успіхів.

У вересні 2004 року новим директором школи стала Ірина Дубас. Молода, енергійна, завзята та сповнена нових ідей – вона успішно вивела школу на новий рівень. Її талант організатора, менеджера і мудрого порадника викликає повагу у колег, учнів і батьків. Ірина Петрівна привітала своїх колег, згадала власних наставників і відзначила: школа не стоїть на місці. Тут постійно втілюються новітні технології, пілотуються проекти, удосконалюється навчально-виховний процес.

Постійну підтримку колектив закладу знаходить у міської влади. «Третя школа – флагман освіти Нової Каховки, – впевнено ствердив міський голова Володимир Коваленко. – Сьогодні її знають по всій Україні, у Міністерстві освіти, навіть за кордоном. Коли я приступав до своїх повноважень гостро стало питання нового директора. Ми поспілкувалися з Іриною Петрівною, я перейнявся її баченням розвитку навчального закладу і призначив її на посаду директора. І з кожним роком я стаю все більш упевненим у своєму правильному виборі. Але гарний директор – не єдина складова успішності навчального закладу. За всіма управлінцями стоять викладачі. Стільки доль, стільки вчинків і багаторічної праці – все це було спрямовано виключно на наших дітей. Власне бачення життя та становлення особистості проходить саме в навчальному закладі. У цій школі прищеплюють розум, добро, повагу, любов та щастя. Велика подяка всім вам за те, що виховуєте наших дітей перспективними і щасливими. Попереду – ще не один ювілей. Не одна тисяча випускників ще вийдуть зі стін третьої школи. І вони впишуть свої сторінки до вашого літопису. Я розумію – нас очікує багато роботи. Однак маю впевненість: ЗОШ №3 є і залишиться передовою і органічною складовою життя нашого міста», – привітав колектив закладу міський голова. На знак подяки за сумлінну працю він вручив директору особисту подяку та ноутбук для покращення навчального процесу.

А подарунків і подяк цього вечора було чимало: спортивний інвентар від ГО ветеранів АТО «Біла стріла» (керівник Дмитро Марков), комплекти форми для шкільної команди в грі «Джура» від депутатів міської ради Олександра Афанасьєва та Сергія Хоменка, необхідна канцелярія від начальника Каховського районного відділу освіти Тетяни Калініченко, подяки від Херсонської академії неперервної освіти (вручили Тетяна Комінарець і Вікторія Сургаєва), Асоціації закладів сприяння здоров’ю (вручила завідувач д/с «Сонечко» Лілія Величко), директорів шкіл міста (вручила директор ЗОШ №7 Лілія Гришагіна).

Привітати школу з ювілеєм також прийшли заступники міського голови, начальники та керівники відділів і служб виконкому, члени Громадської ради, представники громадських структур, викладачі-ветерани освітянської галузі, батьки учнів і колишні випускники. За партами третьої школи колись сиділи олімпійські чемпіони Людмила Аржаннікова та Сергій Чухрай, а також  депутат міськради Олександр Афанасьєв, член ГО воїнів АТО «Біла стріла» Вадим Ковальов, заступник голови Громадської ради при міськвиконкомі Віталій Задирко, директор ІРЦ Марина Скрипнікова, керівник новокаховської філії Асоціації жінок «Дія» Інеса Подофа та багато інших.

Творчими виступами колектив закладу порадували юні джентльмени та маленькі феї, талановитий музикант, лауреат міжнародного конкурсу в Італії Матвій Ющенко – учні закладу, вихованці спортивного бального клубу «Юність» (художній керівник Олександр Головня).

Понад 5 тисяч випускників, понад 5 тисяч доль. І всіх їх об’єднує те, що у кожного в житті був улюблений вчитель. Той самий, що виховав любов і співпереживання на все життя. У ЗОШ №3 завжди працювали і працюють креативні, амбітні, сповнені ентузіазму вчителі, здатні втілювати інновації та впроваджувати нові стандарти. Вони щодня віддають своє серце дітям, аби запалити в них жагу до знань та розпалити в їхній душі вогонь доброти та людяності. З нагоди ювілею начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко вручила подяки викладачам, які цього року відзначили свій власний педагогічний ювілей: Людмила Туренко – 5 років, Лілія Турбаба – 10 років, Олександра Склейнова – 15 років, Ольга Обревко – 20 років.

Третя школа вписала чергову сторінку у свою книгу літопису. Минають роки, десятиліття… А школа така ж рідна і близька, дороговказ та маяк для наших дітей. Сьогодні її коридори ніби ширші, а класи – світліші. Та так воно дійсно і є. Тут все по-новому: і інтер’єр, і дух новітніх технологій. Одне тільки залишилося таким, як і 65 років тому – дружня, працьовита і творчо мисляча кооперація вчителів, батьків і учнів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.