«Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра»

Година спілкування  відбулася в  юнацькій бібліотеці. Відзначаючи день Захисника України, День українського козацтва, вшановуючи пам’ять полеглих захисників, на зустріч запросили гостей. В цей день до бібліотеки прийшла сімейна пара – лейтенант 57-ї ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка Ігор  Феоктистов і прес-офіцер, сержант Лідія Василенко, а також солдат  Нацгвардії, читач бібліотеки Іван Маркогоненко, який відслужив термінову службу,  директор муніципальної охорони, учасник АТО, член громадської організації «Біла стріла» Михайло Нечеса, музиканти – скрипалі Новокаховської музичної школи Марія Жаркова, Ліза Корецька та їх викладач Лідія  Буравцова.

Бібліотекарі підготували книжкову виставку «За Україну, за долю, за честь і волю», використовуючи історичну літературу часів козацтва, розбудови незалежної України та сьогодення, також  книжкову полицю «Ми прагнемо миру».

Ігор Феоктистов при спілкуванні з молоддю наголосив, що військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його Збройні сили. Лідія Василенко згадала, як прийшла до лав Української Армії, розповіла епізоди участі в бойових діях.

Михайло  Нечеса  розповів про службу в АТО, про Іловайськ, про роботу в  ГО «Біла стріла». Іван Маркогоненко поділився спогадами, як став військовим, розповів про сучасну українську зброю. Поспілкуватися та задати питання військовим  до юнацької бібліотеки прийшли учні ЗОШ № 4 з бібліотекарем Наталією Верішко.

Українським військовим дякували за мужність. Дівчата, юні музиканти, професійно виконали твори Кравчука «Гумореска» та Миколи Скорика «Мелодія».

Провідний бібліотекар                                                            Марія Федотова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.