ТРЕТЄ МІСЦЕ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З ВОЛЕЙБОЛУ

З 18 по 20 жовтня в Нікополі проходив щорічний Всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків 2005 року народження і молодших, в якому взяли участь дев’ять команд.

До Нікополя приїхали майже всі найсильніші команди України в цій віковій категорії,  серед яких три спортінтернати з Києва, Харкова та Дніпра.

У змаганнях взяла участь і збірна команда Херсонщини, до складу якої входять гравці з Херсона, села Виноградове та міста Нова Каховка, яка тільки робить свої перші кроки на такому високому рівні.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України “Дитяча ліга”,  перший тур якого з 14 по 17 листопада буде приймати Нова Каховка.

Під час змагань наші спортсмени показали наступні результати: в першій грі в запеклій боротьбі поступилися команді з Дніпра, а потім перемогли суперників з Мелітополя, Києва, Нікополя-2 та Нікополя-1, і в підсумку посіли третє місце. На другому – юнаки з Дніпра, а перше місце виборола команда з  Харкова.

Вітаємо нашу команду зі вдалим виступом та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.