«ШКОЛА УСПІХУ» – ПРОЕКТ ДЛЯ АКТИВНОЇ МОЛОДІ

12-13 жовтня у місті Нова Каховка успішно пройшов  2-денний безкоштовний освітній проект для активної молоді 13-17 років «Школа успіху. Нова Каховка». Проект був організований в межах Всеукраїнського проекту «Школа успіху від БФ Кличко» за підтримки European School Summer Camp 2019,  Eastern Partnership, LEPL Children and Youth National Center,  Peace Corps, Glow Camp.

У локальній «Школі успіху» взяли участь 30 учасників, найактивніших та найталановитіших учнів нашого міста,  які пройшли попереднє онлайн-анкетування та відбір. Проект відбувся в Палаці культури Нової Каховки. Було запрошено 10 спікерів – професіоналів своєї справи, та особистостей, які вже досягли успіху і мають бажання поділитися своїми знаннями та досвідом.

На проекті були цікаві лекції на теми можливостей для молоді у сфері освіти та волонтерства, щодо профорієнтації, публічні виступи, розмовний англійський клуб з носієм мови, мотиваційні виступи від бізнесменів та успішних людей, історії успіху та досвід активної молоді нашого міста, лекція про етикет та гарні манери, емоційний інтелект, проектний менеджмент. Учасники були дуже активними, ставили багато запитань спікерам. Лекції проходили легко, у форматі спілкування, тому нікому нудьгувати не довелося.

Також відбулися практичні заняття, на яких учасники мали змогу використати здобуті знання на практиці та отримати сильний заряд мотивації та натхнення на нові звершення. Змогли виступити з самопрезентацією, працювати у команді з іншими учасниками, розробити власний освітній проект, попрактикувати розмовну англійську, покращити свою самооцінку та підсилити відчуття впевненості в собі.

Між лекціями у нас були смачні кава-брейки та дуже енергійні жваві ігри (енерджайзери) для того, щоб учасники відпочили та познайомилися один з одним.

Учасники поділилися враженнями. Учасниця проекту Анастасія Литвиненко зізналася: «Мені дуже сподобався цей проект, бо це гарна можливість покращити мої навички та знання, отримати мотивацію від «крутих» спікерів та познайомитися з новими людьми, які розділяють твої погляди і хочуть розвиватися разом з тобою. Вже зараз у мене з’явилося багато цілей та планів – наприклад, взяти участь у декількох освітніх проектах та створити власний проект зі своєю командою в нашій громаді, щоб і надалі ділитися отриманими знаннями і допомагати іншим!»

На другий день проекту відбулося урочисте нагородження, і кожен учасник отримав офіційні сертифікати про відповідне навчання  від БФ Кличко.

Хочу подякувати нашим спікерам, які зробили великий внесок у розвиток молоді нашого міста: це міський голова Володимир Іванович Коваленко, директор міської філії обласного Центру зайнятості Надія Котляр, викладач акторської майстерності у Новокаховському БДТ Ольга Ганжа, депутат міської ради Сергій Хоменко, волонтер Корпусу Миру Томас..Чой, учасниця проекту «Агенти змін» Ольга Осіння, фіналістка Програми ФЛЕКС Анастасія Ковтун, засновник Школи етикету Наталія Нартя, психолог  Галина  Діденко, льотчик української авіакомпанії Данило Васильченко.

Окрему подяку хочу висловити спонсорам, без підтримки яких цей проект не відбувся б: міському голові Володимиру Коваленку, БФ «Н.Каховка», директору міської філії обласного Центру зайнятості Надії Котляр, а також Вікторії Шаповаловій, Анжелі Андрющенко, Ігорю Дем’яненку.

ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО СТАВ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТУ! БАЖАЮ ВАМ УСПІХУ ТА НЕВПИННОГО САМОРОЗВИТКУ.

Організатор проекту Юлія Яцюк

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.