«Ігри патріотів Херсонщини» : хто переміг у ІІ-му турі?

17 жовтня в міській бібліотеці для дітей зібрались переможці I (місцевого) туру інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», вчителі та бібліотекарі. З травня по вересень читачі бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи та шкільних бібліотек, учні 4-9-х класів вивчали природу, історію та літературу Херсонщини, грали в ігри та змагалися у вікторинах.  Серед учасників –  414 учнів, з них переможцями став 31 школяр. З вітальним словом до присутніх звернулася завідуюча міською бібліотекою для дітей Валентина Карпенко.

 Змагання проходило у формі тестування, де дітям пропонувалося відповісти на ряд питань, що відповідають тематиці конкурсу.  Вирішувати долю переможців мало компетентне журі, до складу якого увійшли вчителі історії та географії, а також бібліотекарі. Поки йшла перевірка результатів тестування, усі присутні стали учасниками віртуальної подорожі Херсонщиною, яку провела провідний бібліотекар старшого відділу Наталія Жаданова. Усі разом  побували на «географічних ювілеях», які у цьому році святкують населені пункти Херсонської області, щоб дізнатися природу походження назви міста чи селища, і про те,  чим вони відомі на Херсонщині.

Та головне хвилювання було попереду – всі учасники з нетерпінням чекали на оголошення результатів. Кожен переможець I (місцевого) туру отримав Грамоту і карту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки». Нагороди вручила директор Новокаховської Централізованої бібліотечної системи Людмила Петрова.

А переможцями ІІ туру стали:

  • Березовська Валерія – учениця 5-В класу ЗОШ № 10
  • Мартюшева Вікторія – учениця 6-Б класу Дніпрянської ЗОШ
  • Назарова Ангеліна – учениця 8-го класу Дніпрянської ЗОШ

Усі ми знаємо, що солодке – то пожива для розуму. Для наших  розумних переможців солодке в цей день привіз депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко. Тож, кожен переможець I (місцевого) туру отримав набір цукерок, а троє переможців понесли додому смачні та яскраві торти.

Звичайно, приємно отримувати дарунок, якщо ти заслужив його власним розумом. Ми дякуємо Сергію Хоменку за допомогу та підтримку, а всіх учасників турніру вітаємо, бажаємо подальших успіхів у вивченні історії рідного краю. А переможцям II туру бажаємо особливих успіхів, тому що їх чекає ще одне випробування – поїздка у листопаді до Херсона, де відбудеться вже заключний, III етап турніру. Ще є час на підготовку. Бажаємо успіху! Вивчаймо та пізнаваймо історію, природу та літературу рідного краю!

Начальник відділу культури і туризму                                             

Наталія Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.