В опалювальному сезоні 2019-2020 субсидії отримуватимуть всі ті, хто їх потребує

В опалювальному сезоні 2019-2020 кількість субсидій не зменшиться. Всі ті, хто потребує допомоги, її отримає.

Крім того, Уряд вжив заходів для того, щоб субсидії стали більш адресними, охопили більшу кількість незаможних отримувачів. Зокрема, 20 жовтня Кабінет Міністрів прийняв рішення, відповідно до якого розширено коло отримувачів цієї допомоги.

Також постановою змінено відсоток – з 15 до 20%, який  домогосподарство сплачує за комуналку. Зміни ж в формулі нарахування субсидій плануються з травня 2020, тобто після завершення цьогорічного опалювального сезону. При цьому принцип незмінний: чим менші доходи, тим більша допомога.

Принцип визначається індивідуально: що менші доходи домогосподарства, то менша обов’язкова частка плати за комунальні послуги, а отже, більший розмір субсидії.

Водночас зі змінами допомога стане більш адресною, і її отримають саме ті, хто дійсно потребує. Адже більше коштів буде направлено саме для незаможних родин.

«Ми хочемо, щоб більше коштів в програмі субсидій залишалось для найменш заможних категорій. Наприклад, дитячих будинків сімейного типу, які раніше не були в програмі, і сімей з низькими доходами», – зазначив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Джерело: сайт ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.