ВИРІШИЛИ ЗАХИСТИТИ ЗАВОД ЧЕРЕЗ СУД

На позачерговій сесії Новокаховської міської ради 25 жовтня депутати розглянули звернення ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» від 16 жовтня 2019 року щодо ситуації, яка склалася на підприємстві у зв’язку з виданням наказу Державним агентством рибного господарства України.

Як повідомив секретар міської ради Олександр Лук’яненко, і колектив заводу, і юридична служба вважають, що в даному наказі Агентства порушені права громадян і всієї громади. Наказ може мати негативні наслідки для соціальної інфраструктури, а також непередбачувані екологічні наслідки».

Щоб захистити права новокаховської громади і права колективу заводу, депутати підтримали пропозицію «звернутися до суду про визнання незаконним наказу Державного агентства рибного господарства України від 09.10.2019 року №431 «Про припинення державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

Міський голова Володимир Коваленко повідомив депутатам, що голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв з цією позицією Нової Каховки погодився і направив листа до відповідних державних структур з метою повернення підприємства до його статусу. «Під час недавньої зустрічі у Києві з головою уряду як член правління Асоціації міст України я передав лист –звернення – щоб у керівництві держави розібралися в ситуації і відновили справедливість», – повідомив міський голова.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.