ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ: ВІДВЕРТА РОЗМОВА

24 жовтня  народний депутат Ігор Колихаєв провів особистий  прийом громадян в двох містах 184 виборчого округу у Бериславі та Новій Каховці.

Після завершення прийому Ігор Колихаєв поділився враженнями від спілкування та проблематики поставлених мешканцями питань: «Відразу зауважу – такі зустрічі вважаю дуже важливими для розуміння процесів, які відбуваються у суспільстві. Зворотня реакція людей на те, що відбувається у державі в результаті реалізації законів, які ми приймаємо у Верховній Раді, є «лакмусовим папірцем» законотворчої роботи народних депутатів.

Питання різноманітні – від особистих до державницьких. Декого турбує розмір власної пенсії, або доля замороженого банківського депозиту. А декого – як виглядатиме карта Херсонської області після завершення децентралізації і об’єднання усіх населених пунктів у громади.
Питань багато, і не на всі можна дати відповідь одразу.

Серед головних можу виділити наступні: недостатнє фінансування медицини та закладів освіти, призупинення реалізації програми соціально-економічного розвитку.

Працівники комунальних підприємств просили звернути увагу на ряд проблемних питань і прогалин у діючому законодавстві та нормативних актах, які заважають ефективно працювати.
Всі запити та звернення ретельно вивчимо і дамо відповіді. Ті питання, які потребують законодавчого рішення, буду пропонувати колегам до включення у проекти відповідних рішень.
Якщо відверто, то повинен сказати, що в державі багато проблем, і всі вони лягають  на плечі звичайних українців. Тому моє завдання – не зупинятись і йти вперед, до повної реалізації всіх планів і задумів.

Херсонщина має розвиватись і стати комфортним місцем для життя, так само, як і вся Україна, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!».

На особистому прийомі до народного депутата Ігоря Колихаєва звернулися голова Новокаховської Ради ветеранів Д.С.Папуша, в.о. старости Дніпрянського старостинського округу А.А.Білий, голова ГО «За відродження Нової Каховки» В.Б.Задирко, начальник міського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Н.М.Таран, представники КП «Міський водоканал», голова профспілки медичних працівників Нової Каховки О.В.Сарафонова, начальник міського відділу освіти Л.А.Микитенко і депутат міської ради С.В.Хоменко, депутат міської ради О.О.Михайлова, директор ДЗ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» І.М.Дикуха. Детальніше про проблеми, з якими звернулися до народного депутата, ми розкажемо вам у наступному номері газети.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.