ПРИЙМАЙТЕ ТЕПЛО!

Міський голова 28 жовтня дав доручення розпочати в місті опалювальний сезон.

У понеділок, 28 жовтня, Володимир Коваленко провів нараду зі своїми заступниками, головами Дніпрянської, Райської і Веселівської громад, керівниками  установ – найбільших споживачів тепла. Це відділ освіти, відділ культури і туризму, заклади охорони здоров’я. На нараді були присутні керівники КП «Теплові мережі», «НК ЖЕУ», «НК Екосервіс», «НК ШЕУ».

«Якщо вдень ще відносно тепло, то ночі стають дедалі холоднішими, – навів переконливі аргументи міський голова. -Особливо тепло потрібно в дитсадках та школах. Обігрівачами вже не зігрітися. Поки в дітей канікули – маємо подати тепло у класи та групи, а також до всіх бюджетних закладів. Тому мене  цікавить готовність всіх об’єктів до початку опалювального сезону. На цьому тижні ми повинні розпочати опалювальний сезон». Володимир Коваленко попередив про особисту відповідальність кожного керівника: «Не дай Бог 1 листопада з’ясується, що до якогось ФАПу не завезли дрова, або досі не замінена якась деталь в системі подачі тепла! Майте на увазі – спитаю суворо з кожного! А 4 листопада діти повинні після канікул прийти у теплі класи!». 31 жовтня розпочнеться подача тепла бюджетним установам, і жодних розмов про економію, відмову від теплопостачання – бути не повинно! «Всі заклади – без виключення – повинні прийняти тепло!», – попередив міський голова.

Присутні на нараді керівники відзвітували про ситуацію в своїх установах.

Староста Веселівського старостинського округу Людмила Аннас повідомила:  до зими підготувалися, запаслися всім необхідним. Система готова до подачі тепла.

Головний лікар КНЗ «Центральна міська лікарня» Ігор Гайдаманчук попросив дозволу в лікарні подати тепло раніше – вже холодно в палатах та операційній. «Хіба щось заважає?»- поцікавився міський голова. – Негайно запускайте котельні!».

Як повідомила начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко, з понеділка вже почали подавати тепло в садочках з індивідуальним опаленням.  Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов розповів: у школах тепло почнуть подавати у четвер, 31 жовтня. Якщо виникнуть якісь неполадки – їх зможуть ліквідувати у п’ятницю. На вихідні подача тепла буде в «економрежимі», щоб на понеділок школи зустріли учнів та педагогів без аварійних ситуацій. «Заклади освіти – основні споживачі централізованого опалення в місті,- нагадав Леонід Чурсинов. – Тому прохання, щоб всі школи і садки відкрили свої системи для прийому тепла і перевірки їх безаварійної роботи у четвер та п’ятницю».

За словами Лілії Микитенко, на 28 жовтня найнижчою зранку Т  була в дитсадку «Журавлик»- 14-15 С, у садочках Таврійська – 16-17 С.

Вже другу неділю подають тепло у дитсадках в Райській сільській раді. Як повідомив сільський голова Іван Коваль, в групах не нижче 20 С. У клубах електричне опалення – сільська рада надала розрахунки потреб і просить врахувати їх через надання субвенції. Є кілька технічних проблем в закладах Дніпрянського старостату. Анатолій Білий повідомив: це стосується конвекторів у ФАПі в Нових Лагерях.

На нараді обговорили питання узгодження графіку прибирання  та вивезення сміття на всій території Новокаховської громади – з урахуванням Веселого і Козацького. «Зусилля потрібно об’єднати», – сказав Володимир Коваленко. За словами Леоніда Чурсинова, на території Козацького є КП – його збільшать. У Веселому Людмила Аннас запропонувала вивозити сміття двічі на місяць – у встановлені дні. Володимир Коваленко звернув увагу: в багатьох населених пунктах є дороги, які потрібно вирівняти, бо стоять калюжі. «Хоча б з цього почати, прийде час – будуть більш масштабні плани. Все залежить нині від того, який Державний бюджет приймуть у другому читанні. Бо варіант першого читання великого оптимізму в громад не викликає. Сподіваємось, депутати врахують клопотання і звернення, які направила їм в тому числі і Асоціація міст України», – висловив надію Володимир Коваленко.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.