ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

28 жовтня і 2 листопада ми відзначаємо дві важливі дати – 75- у річницю звільнення України від фашистів і 76-у річницю визволення від фашистської неволі території, де нині розташована Новокаховська територіальна громада.

 

Наші степи нещадно зорані кулями і снарядами, мирні нині поля досі повертають нам останки сотень тисяч загиблих воїнів. Пошуковці одне за одним знаходять масові поховання, і ми разом віддаємо шану загиблим – вони знаходять вічний спокій у братських могилах, серед яких – і могили у міському Парку Слави.

Це переважно – молоді безіменні бійці, значна частина їх – мешканці сусідніх сіл та селищ.

Відчуйте трагічність цих воєнних подій! Закарбуйте в своїй пам’яті назавжди мужність і жертовність воїнів, що полягли в битвах за Дніпро, на Нікопольському плацдармі. А також всіх, хто врятував Україну від поневолення ціною власного життя, і хто рятує її сьогодні.

Хай сила нашої землі, мужність її героїв дає нам мудрості до єднання, терпіння і розуму в подоланні щоденних проблем і створенні сильної, успішної країни.

Доземний уклін від усієї громади ветеранам – воїнам Другої світової, славним першобудівникам, які, відклавши зброю, після війни були першими на трудовому фронті. Пам’ятайте про них, будьте їм вдячні, збережіть для наступних поколінь все те, що вони мужньо і наполегливо захищали і відбудовували для вас!

Бажаю всім миру, злагоди, єдності і мудрості!

 З повагою, міський голова

Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.