ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ НА ТРЕНІНГИ

Херсонська обласна служба зайнятості запрошує на тренінги для активістів, які мають намір створити ОСББ, та голів вже діючих ОСББ

Херсонська обласна служба зайнятості бере участь в організації  проведення серії тренінгів в рамках реалізації на Херсонщини Проекту IFC Група світового Банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» та Проекту ЄС/Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» для активістів, які реалізується за підтримки IFC (Група Світового Банку) для активістів, які мають намір створити ОСББ, та голів вже діючих ОСББ.

Тренінги мають на меті сприяти мобілізації співвласників житла в багатоквартирних будинках та їх мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків, а також сприяти зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

06 листопада поточного року о 10.00 год. буде проведено тренінг для представників ОСББ в Новокаховській міській філії Херсонського обласного центру зайнятості,  за адресою: м. Нова Каховка, вул. Миколи Букіна, 20-А, каб. №9, тел.: (05549) 7 97 20.

Тренінг проводять: Координатор Проекту ЄС/ Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» в Херсонській області Есма Умерова і регіональний консультант Проекту IFC (Група Світового Банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» Лілія Мартинова».

Директор                                                                                          Надія Котляр

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.