Світ тримається на добрих людях

В першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Цю дату було встановлено відповідним Указом Президента України 13 квітня 1999 року.

Колектив міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради висловлює щиру вдячність людям, які стали важливою ланкою в ланцюжку допомоги сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах. А небайдужих людей в нашому місті дуже багато. І одним з прикладів злагодженої спільної роботи стало систематичне  надання гуманітарної допомоги кризовим сім’ям, які знаходяться на обліку центру.

Від імені сімей, які отримали допомогу у вигляді продуктових наборів, одягу, взуття, іграшок, засобів гігієни, канцелярського приладдя, речей домашнього вжитку висловлюємо величезну подяку нашим постійним благодійникам: Олександру Афанасьєву, Сергію Хоменку, Надії Куликовій,  Ларисі Рябко, Олені Гурбіній, Олені Красовській, Світлані Соколик, Вікторії Кузьменко, працівникам Новокаховського виконкому, а також численним благодійникам, які приносять речі, але не називають своє ім’я.

Шановні добродійники!

Ваша участь допомагає людям набути впевненості в завтрашньому дні, дає сили для подолання життєвих випробувань. Спасибі всім вам за чуйність і увагу до долі людей, які потребують підтримки.

Директор              Наталія Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.