2 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА КОВАЛЕНКА

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дякую вам за вашу роботу і щиро вітаю з професійним святом! Переконаний, що все те, що робите ви для мешканців міста, які потребують піклування і допомоги, робиться якісно і своєчасно. Ваша робота – це турбота про одиноких літніх людей, сім’ї, в яких виникли життєві труднощі, про дітей-сиріт, багатодітні сім’ї, надання пільг та субсидій – і багато інших дуже необхідних для нашої громади послуг.

Існує багато життєвих проблем. Але людям стає легше жити після того, як вони поспілкуються з вами. Ви даруєте емоційне тепло, віру в людське добро, надію на позитивні зміни. Дякую, що ви вибрали саме цю дорогу – на ній випадкових людей не буває. Дякую за збережені вами людські душі, за врятовані долі, за ваші великі щедрі серця!

Серед вас переважно – жінки. В кожної  є особисте життя. Бажаю, щоб воно було щасливим, насиченим радісними подіями. Щоб вам було де відпочити душею, щоб ви у повній мірі відчували себе жінкою – коханою, потрібною. Нехай гармонійними будуть ваші стосунки і в родинному колі, і в колективі. Миру, добра, щастя, добробуту, злагоди і здійснення мрій щиро вам бажаю!

З повагою, міський голова Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.