ПОЧЕСНА ПРОФЕСІЯ – ВІЙСЬКОВИЙ.

Хто такий гвардієць, які завдання виконує та що треба вміти аби ним стати – про це дізнались старшокласники Нової Каховки під час зустрічі з підполковником Денисом Лавренком.

Начальник південного відділення комплектування іміджевого центру НГУ завітав до 10 шкіл міста, де розповів старшокласникам про можливість навчання в Академії Нацгвардії. Крім того, гвардієць з власного досвіду розповів, що таке справжня служба та захист своєї країни.

Буквально на пальцях він пояснив про переваги навчання та контрактної служби в Нацгвардії. Гідна зарплата, пільги, додаткові виплати – чимало стимулів для молоді, яка як раз замислюється над влаштуванням свого майбутнього.

Особливу увагу пан Денис звернув на вимоги, які пред’являються до вступу до вишу і кандидатам на службу. Для отримання освіти необхідно сконцентруватися на вдалому подоланні ЗНО з української мови, історії України, математики, іноземних мов (в залежності від обраного напрямку) та мати високий рівень фізичної підготовки. У гвардійці беруть розумних,  сильних і витривалих.

«Національна гвардія – найбільш мобільні війська України. Ми постійно проводимо профорієнтаційну роботу серед учнів старших класів, студентів і курсантів у південних областях нашої країни – Одещині, Миколаївщині, Запоріжжі і Херсонщині. Наше завдання – донести інформацію. Виокремити всі плюси і мінуси контрактної служби, навчання в Академії», – відзначає підполковник.

Інформація про діяльність Нацгвардії зацікавила молодь та розширила їх знання про життя та побут військового формування. Дехто відверто зізнався: давно замислювалися, щоб пов’язати своє життя зі службою у військових підрозділах. Після зустрічі учні отримали брошури та буклети з детальною інформацією та посиланням на центри комплектування Нацгвардії України.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.