АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»: ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ

До Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» в рамках Міжнародного дня людей поважного віку та Дня ветерана долучились багато підприємств, організацій, благодійників, підприємців.

Спочатку були направлені листи від територіального центру з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці.

Акція «Милосердя» тривала протягом вересня-жовтня. За цей час на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від підприємств, установ та організацій надійшло 4 тис. 335 грн. За це щира вдячність учасникам акції: ТОВ «Стоматологічна поліклініка» – 500 грн,, Новокаховський автовокзал – 295 грн., Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 950 грн., Управління праці та соціального захисту населення – 1140 грн., ТОВ «Фітомед ЛТД» – 2000 грн.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу у проведенні акції  ТОВ «Південмлин», безпосередньо Зінаїді Мороз, яка організувала роботу із забезпечення громадян похилого віку макаронними виробами та борошном у кількості 200 кг.

01 жовтня для громадян похилого віку та ветеранів праці, що обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування, було організовано 50 благодійних обідів у кафе та ресторані міста.

Щира вдячність за підготовку та проведення благодійних обідів начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Тетяні Малій, бару «Роджер» (ТОВ «Гріс», директор Валерій Сікоза), кафе «Перепелиний дворик» (ФОП Людмила Скурська), кафе «Орбіта» (ФОП Данило Пальчик), ресторан «Хінкальня №1» (ФОП Рузанна Бадалова), кафе «Саламандра» (ФОП Анатолій Гарбар).

Територіальний центр висловлює подяку директору ТОВ «Новокаховський м’ясокомбінат «Мрія» Віктору Мєтьолкіну, який надав 50 м’ясних наборів. Забезпечення продуктами людей похилого віку відбувалось через соціальних робітників, а дехто особисто зміг прийти та отримати м’ясний набір.     

Милосердя та увагу до людей необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, але й щодня. Тому щиро дякуємо небайдужим людям за надану допомогу, жителі Нової Каховки дуже уважні та милосердні до нужденних. Добро кожному повернеться сторицею. Акція «Милосердя» триває!

Директор територіального центру                               Людмила Логвінова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.