ТУРИСТИЧНИЙ «ДЕСАНТ» КУЛЬТУРИ.

Напередодні професійного свята – Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва – всі керівники закладів культури Новокаховської ОТГ та с. Веселе на 2 години поринули в атмосферу закоханості у свою малу Батьківщину.

Нещодавно до Новокаховської громади приєдналась громада с.Веселе Бериславського району. Тому не відкладаючи у довгий ящик освоєння нової території, відділ культури і туризму культурним «десантом» висадився на лівобережжі Дніпра у єдиному історичному шато країни – Виноробному господарстві Князя П. М. Трубецького.

Історична принада нашого регіону не обмежена у часі створення нашого молодого міста – починаючи від Геродота і до сучасності територія Південної Тавриди оповита легендами та таємницями. Землі, облюбовані скіфами та тюркськими народами, литовцями та поляками, наразі козаками, шведами і французами дісталися українцям, які, вшановуючи традиції предків, звеличують набуте.

Унікальні кліматичні умови, кут схилу та склад земель, якими пролягають наші щоденні маршрути, використання прогресивних технологій та дивовижні краєвиди відкривали перед працівниками культурної галузі нові горизонти пізнання цінності освоєної предками території.

Відкриваючи нові межі туристичних атракцій нашого краю, всі екскурсанти, затамувавши подих, вдумливо порівнювали велич українського спадку, яким наразі володіємо ми, і ступінь відповідальності перед нащадками за презентацію нашої території гостям. І кожен з присутніх малював в уяві: про що він має розповісти, повернувшись додому? З чим обов’язково познайомити підлеглих, і яким шляхом поєднувати культуру із туризмом?

Завершився емоційний променад дегустацією продукції, яка є окрасою винного туризму України та приваблює на виноробню Трубецького безліч туристів – не тільки з усієї України, але і з Європи. «Спробувавши на смак» цікаву розповідь, всі поринули в атмосферу ексклюзивно теплого осіннього дня, закарбувавши миті неповторної краси у фото.

Незвичний подарунок для керівників культурних установ, за сприяння міського голови Володимира Коваленка організовано відділом культури і туризму та заступником міського голови Володимиром Сироваткою.

А напрям любові до своєї історії відтепер пролягатиме через найкращі куточки нашої нової Новокаховської об’єднаної громади. Відкривайте для себе нову Україну! Діліться відчуттями та враженнями! Закохуйтесь в оточуючу нас красу! І тоді світ навколо віддячить емоціями!

Яна Малига

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.