ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ – ДЛЯ ГОЛІВ ОСББ.

8 листопада, у великій залі виконкому відбулась зустріч голів об’єднань співвласників багатоквартирного будинку з представниками міської влади та провідними експертами Херсонщини щодо управління спільним майном.

Головна тема семінару – «Бухгалтерський облік в ОСББ». Присутні дізналися про юридичну природу і законодавче врегулювання бухобліку, про правильне ведення рахунків та звітності, баланс доходів і витрат та роль бухгалтера як провідного фахівця.

Голова міської Координаційної ради голів ОСББ Ольга Рашевська та регіональний координатор Програм розвитку ООН на Херсонщині Есма Умерова наголосили на необхідності визначитися з формою договірних відносин з постачальниками послуг, правах та обов’язках співвласників, акцентували увагу на ефективності такої форми управління будинком як асоціація ОСББ.

Начальник міського відділу комунального господарства Галина Кіпрушева зазначила: голови мають суворо дотримуватися законності при ухваленні рішень. Перед усім, це стосується внесків, які формуються і розподіляються тільки виходячи з квадратури осель мешканців та не можуть збиратися окремо «по квартирам». Послуги з безпеки та громадського порядку запропонував начальник КП «Муніципальна охорона» Михайло Нечеса. Вартові порядку оперативно реагують на виклики, можуть допомогти з відеоспостереженням чи сигналізацією в будинку.

Впродовж зустрічі у голів багатоповерхівок виникало чимало питань. Людей турбували процедурні моменти укладання договорів з операторами газопостачання, необхідність встановлення загальнобудинкового лічильника на воду, ситуація з монетизацією субсидій, форми відносин з найманими працівниками та організаціями і фірмами, які розташовуються у будинку тощо. Більш детально про виклики та проблеми, що лунали на зустрічі – читайте у наступному номері тижневика «Говорить Нова Каховка».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.