БОРОТЬБА ЗА НОВОКАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЧАСТИКОВИХ РИБ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Ось що повідомляє про розвиток ситуації народний депутат Ігор Колихаєв: «Друзі! Я продовжую відстоювати підприємство Херсонщини «Новокаховський рибоводний завод частикових риб», яке знаходиться у стадії ліквідації.

Відповідно до наказу № 431, підписаного керівником Державного агентства рибного господарства України, завод має бути ліквідований у тримісячний термін і приєднаний до схожого підприємства, але меншого і розташованого у Голопристанскому районі Херсонської області.

Я ще раз хочу звернути увагу на те, що ліквідація «Новокаховського рибоводного заводу частикових риб» не має економічного підґрунтя, є злочином проти екології України і призведе до погіршення соціальної атмосфери у новокаховській громаді.

На заводі працюють мої виборці, які звернулись до мене з проханням допомогти зберегти їх робочі місця. Депутати міськради Нової Каховки турбуються за бюджет – адже знищення заводу призведе до зменшення надходження податків, які після ліквідації перестануть наповнювати бюджет міста.

У комітеті з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України  5 листопада відбувся розгляд листа з проханням вивчення фактів, викладених у зверненні трудового колективу державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

За результатами обговорення комітет прийняв рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з рекомендацією щодо створення міжвідомчої робочої групи, яка вивчатиме обґрунтованість наказу Державного агентства рибного господарства України. Депутати комітету висловили бажання увійти до складу робочої групи.

Рішення комітету  5 листопада було направлено до Кабінету Міністрів України.

Ми маємо розвивати і будувати нові, а не знищувати вже існуючі підприємства.
Бо
НАМ ТУТ ЖИТИ!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.