ДЕПУТАТ ІГОР КОЛИХАЄВ: «МАЄМО ДУМАТИ НЕ ПРО ШВИДКІ ЗАРОБІТКИ, А ПРО ПРОДОВОЛЬЧУ БЕЗПЕКУ ДЕРЖАВИ!»

Найбільше суперечок і протистоянь викликав розгляд Верховною Радою України 13 листопада Закону про запровадження в Україні ринку землі. Під час засідання блокувалася трибуна, відбувалися тривалі суперечки, було чути крики «Ганьба!». Голосування за резонансний проект викликало бурхливу реакцію в соціальних мережах – свою позицію рішуче висловили політики, урядовці, аграрії, експерти. Активну участь в обговоренні законопроекту взяв депутат Верховної Ради Ігор Колихаєв.

Після того, як голосами депутатів від партії «Слуга народу» і кількома позафракційними законопроект підтримали в першому читанні, Ігор Колихаєв висловив свою думку на власній інтернет- сторінці з приводу голосуванні і наслідків для України прийняття Заокну у нинішньому вигляді:

«Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України відносно обігу земель сільскогосподарского призначення”.

Моя позиція з цього питання чітка і зрозуміла – Україна не готова до реалізації цього закону без втрат для власної безпеки.

Я вважаю, що необхідно подовжити діючий до кінця року мораторій на продаж землі, ще мінімум на два роки.
Це необхідно для наведення порядку у держгеокадастрі, для проведення повної інвентаризації і паспортизації наявних земель не тільки сільськогосподарського призначення, а і всіх інших, привести до ладу судову систему, аби вберегти власників паїв від рейдерства та судових тяжб.

Також важливо створити державний банк землі і забезпечити можливість викупу землі громадами, надавши їм можливість отримання довгострокових фінансових ресурсів на умовах пільгового банківського відсотка, для передачі її в подальшому в оренду через систему «Прозорро».

Говорячи про ринок землі, ми маємо думати не про швидкі заробітки, а про майбутню економічну модель України і продовольчу безпеку держави.

Я вважаю, що прийняте в такому вигляді Верховною Радою рішення не сприятиме зміцненню економіки України.

Ми маємо розвивати державу і створювати міцну Україну, бо

НАМ ТУТ ЖИТИ!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.