ПРОЕКТИ ТА ІНВЕСТИЦІЇ: У ВЕСЕЛОМУ ПРОЙШОВ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ.

Виноробне господарство князя Трубецького стало майданчиком наймасштабнішого заходу півдня України – Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся 15 листопада.

Інвестиційний форум уже понад 10 років збирає провідних експертів, бізнесменів, представників влади і дипломатичного корпусу для ознайомлення з найбільш перспективними інвестиційними проектами Херсонської області.

Серед спікерів – Юрій Гусєв, голова Херсонської ОДА, Дхруба Чаран Панда, співвласник ПрАТ «Чумак», Сергій Сипко, президент групи компаній AGROFUSION, Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні, Марк Магалецький, заступник голови ЄБРР в Україні, Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, Анатолій Кінах, президент Всеукраїнської ГО «Український союз промисловців і підприємців».

Дискусійний майданчик відвідали близько 20 представників дипломатичних представництв із 8 країн світу, у тому числі з Республіки Білорусь, Великої Британії, Греції, Грузії, Індії, Республіки Молдова, Королівства Норвегії, Словацької Республіки.

Цього року в рамках форуму було укладено 6 меморандумів про співпрацю,які покращать бізнес-середовище та стануть поштовхом для розвитку економіки регіону.

Серед документів – меморандум про співпрацю з ПрАТ «Укргідроенерго» щодо реалізації інвестиційного проєкту «Будівництво Каховської ГЕС-2», меморандум про співпрацю і партнерство з ТОВ «Агропорт Україна», що сприятиме впровадженню на території Херсонської області інвестиційного проєкту «Аграрний технопарк “Агропорт Південь» з метою підвищення промоції та іміджу Херсонщини.

Крім того, обласна державна адміністрація та група компаній AGROFUSION підписали меморандум про реалізацію інвестиційного проєкту з будівництва комплексу з глибокої переробки томатів на території Чаплинського району Херсонської області. У результаті реалізації проєкту планується створення близько 300 робочих місць.

Не менш важливі документи – меморандум про співпрацю з ПрАТ «Чумак» щодо розвитку інвестиційної діяльності, реалізація якого дозволить збільшити обсяг залучених в економіку Херсонської області зовнішніх і внутрішніх інвестицій, сприятиме розбудові інфраструктури регіону.Також підписано меморандум з ТОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» у сфері впровадження інвестиційного проєкту “Створення багатофункціонального реабілітаційного центру «nterMedicalEcoCity» на території Генічеського району.Ще один меморандум про співпрацю укладено між Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Озра інтернешнл трейдінг». Цей документ сприятиме реалізації на території Херсонської області інвестиційного проєкту з будівництва заводу з виробництва асфальтової суміші потужністю 360 тонн на годину.

Власний проект «Н2О» на економічному форумі презентувала і Нова Каховка.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.