АКАДЕМІЯ ГРОМАДЯНИНА ДЛЯ КРИМЧАН

В рамках реалізації в Херсонській області програми «Підзвітна та відповідальна політика» (U-RAP), яка фінансується Агенцією США з Міжнародного розвитку, у Херсоні буде проведена комплексна навчальна програма «Академія громадянина для кримчан у Херсоні». Академія є частиною програми U-RAP та реалізується в Херсонській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua).

Академія розрахована на внутрішньо переміщених осіб з АР Крим, які проживають у Херсонській області, та спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах.

Найбільш активні учасники будуть рекомендовані до участі в програмах стажування Міжнародного республіканського інституту за кордоном та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві. В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії: І сесія – 22-24 листопада, ІІ сесія – 7-8 грудня, ІІІ сесія – 13-15 грудня. Міжнародний республіканський інститут забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Для учасників з Херсонської області організатори забезпечують проїзд та проживання в м. Херсон.

Зареєструватися для участі в Академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням: https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademiya-gromadyanina-dlya-krimchan-u-khersoni. В разі виникнення питань звертайтеся за тел.: 0673235826 або ел.поштою yseliverstov@iri.org

УПСЗН

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.