ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ «ДНІПРО»: РОБОТИ РОЗПОЧАТО

Стартував капітальний ремонт футбольного поля «Дніпро» на стадіоні «Енергія». Про це повідомляє міській відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту. На оновлення спортивного майданчика передбачено 14 млн грн, з яких – 1 млн 712 тис грн виділено з міської скарбнички, решта – кошти Держфонду регіонального розвитку (ДФРР).

Аби визначити забудовника – оголосили тендер. Два перших аукціони у системі «Прозорро» не дали змогу визначити переможця. Тендерний комітет відхилив всі пропозиції через невідповідність вимогам тендерної документації. У відділі пояснюють: учасники повинні мати значний досвід роботи та технічні можливості оновити футбольне поле з синтетичним покриттям. Виконавця робіт визначили лише з третьої спроби, ним стало ТОВ «Міленіум спорт». Відповідний договір на проведення робіт з компанією було укладено 4 листопада.

Згідно відкритих даних, товариство зареєстровано у місті Дніпро, брало участь у 84 закупівлях, з яких виграло у 53. Цього року підприємство працювало у Київській, Миколаївській, Харківській та Дніпропетровській областях і підписало угод на понад 21 млн. грн. Має позитивні рекомендації від відомих футбольних клубів «Шахтар» і «Металіст». На офіційному сайті вказано: «ТОВ «Міленіум спорт» спеціалізується на проектуванні, будівництві та експлуатації сучасних спортивних споруд з усією необхідною технікою та відповідним обслуговуванням».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.