ВИКОНКОМ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ 2019

Завершується бюджетний і календарний рік. Основне завдання для головних розпорядників бюджетних коштів – забезпечити своєчасну виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, не допускати утворення кредиторської заборгованості, переглянути всі планові асигнування, які не використані, і внести відповідні зміни щодо перерозподілу. А також розрахуватися зі всіма підрядними організаціями, які виконали роботи, щоб розпочати рік без кредиторської заборгованості. Відповідно до звернень головних розпорядників коштів і наданих бюджетних запитів підготовлено проект рішення, який 20 листопада на позачерговому засіданні виконкому озвучила начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва.

На початку доповіді вона повідомила, що внесено зміни до показників обласного бюджету, і згідно розпорядження голови Херсонської ОДА Новій Каховці додатково виділено 50 тис. грн.. субвенції на державну підтримку дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування. Субвенція  передана УПСЗН для цільового використання.

Ірина Фурсєєва повідомила: за підсумками 10 місяців міський бюджет має перевиконання як по загальному, так і по спеціальному фондам. Відповідно є правові підстави для збільшення загального обсягу доходів і видатків бюджету. По загальному обсягу пропонується збільшити бюджет 2019 року на 6 млн. 680 тис. 228 грн. Є також кошти бюджету розвитку, які до кінця року вже не будуть використані. Це 990 тис. 896 грн., які запропоновано перерозподілити на інші видатки.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.