ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ МІСТА – 2019: КОМУНАЛЬНА СФЕРА

Рішенням виконкому  КП «Екосервіс» отримає 2 млн. 500 тис. грн.. на благоустрій. Начальник фінансового управління звернула увагу: на 20 листопада попередньо виділені кошти підприємством вже використані. Протягом року були неодноразові звернення від «Екосервісу» з проханням про додаткове фінансування, але його не виділяли.

Нині додаткові кошти потрібні для стабільного завершення року і виплати заробітної плати працівникам КП «Екосервіс». Міський голова Володимир Коваленко звернув увагу: протягом року «Екосервіс» постійно навантажували додатковими об’ємами робіт.  Нині КП отримає кошти з розрахунком можливості виплати авансу працівникам у січні.

КП «Автоцентр» рішенням виконкому направлено частину необхідних коштів на погашення різниці в тарифах– 105 тис 540 грн. Адже складові тарифу зростають щомісяця. Щоб не збільшувати тариф і не покладати ці витрати на пасажирів, міський бюджет компенсує підприємству ці витрати.

КП «Міський оздоровчий центр» в цьому році реорганізовано – воно увійшло до складу КП «Екосервіс». Це дозволить значно зменшити витрати на утримання – у штаті «Екосервісу» є необхідні електрики, бухгалтери та інші потрібні оздоровчому центру працівники. Але для остаточних розрахунків по заробітній платі рішенням виконкому оздоровчому центру виділено 127 тис. 764 грн. За словами Володимира Коваленка, нині «Екосервіс» вже розглядає можливості поліпшення якості послуг оздоровчого центру. Це одна з міських послуг, яка необхідна мешканцям: багато хто з них щотижня регулярно відвідує міську лазню.

За зверненням КП «Міський водоканал» в місті необхідно провести заміну 21-го непрацюючого пожежного гідранта на суму 96 тис. грн..

Для КП «НК ШЕУ» буде направлено 339 тис. грн.. для придбання пересувного компресора з дизельним приладом.

Передбачено видатки на ремонт ліфтів – вул. Букіна 62,а – третій під’їзд – 440 тис. грн.. Це частина необхідної суми. Ще 401 тис. грн.. передбачена на початок наступного року. Ліфт у другому під’їзді цього будинку було зроблено в минулому році. У першому під’їзді на суму 481 тис. грн. – в цьому році.

«Ми обіцяли людям зробити ліфт у третьому під’їзді по вул. Букіна 62 а – на нього частину коштів виділяємо цьогоріч», – деталізував міський голова. – Буде придбано обладнання, запчастини. У першому кварталі плануємо ліфт включити. Залишиться відремонтувати ліфти по пр.. Перемоги 3 і 3а – у двох гуртожитках». На вантажний ліфт по пр.. Перемоги, 36 (монолітний будинок) в цьому році направлено 139 тис 151 грн.

У 2020 році місто очікує на субвенцію на проведення капітального ремонту по вул. Горького. На попередній сесії було виділено 229 тис. грн.. на оплату проекту. Але ще, за словами Ірини Фурсєєвої,  необхідно 39 тис. грн.. для проведення експертизи – щоб мати всі підстави сподіватися на субвенцію. Розпочнеться ремонт у 2020 році на ділянці від пр.. Перемоги до перетину з вул. Світлова. На це буде направлено 6,5 млн. грн.. Загальна вартість ремонту дороги – 28 млн. 129 тис. грн.. В цьому переліку також передбачено ремонт однієї з доріг у Таврійську.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.