СТАДІОН «ЕНЕРГІЯ»: СТРІМКЕ ОНОВЛЕННЯ.

Директор КП «Спорт для всіх» Володимир Янко розповів стосовно ремонтів і реконструкції, які відбуваються на території стадіону «Енергія».

З ним поспілкувався кореспондент газети «Говорить Нова Каховка» Олександр Дорогокуп.

Володимир Янко розповів: при щорічному обстеженні архітектурних форм, які розташовані  на арці над входом до стадіону «Енергія» з’ясувалося, що вони в аварійному стані. І потребують термінової заміни. Виготовлені вони за застарілою технологією, частини цих архітектурних форм відколюються і стають небезпечними для мешканців. Спочатку планували розчистити тріщини і залатати їх. Але, розпочавши роботи, побачили, що тут справа значно серйозніша: «Коли почали розчищати тріщини – відвалився і впав шматок однієї з форм вагою близько 50 кг. Добре, що на той час нікого не було поряд. Конструкція цих форм передбачає встановлення всередині них залізної арматури, яка протягом десятиріч з моменту будівництва стадіону не те, що заіржавіла – просто згнила!», – зізнався Володимир Янко.

Висновок спеціалістів-реставраторів був беззаперечний:  косметичний ремонт не допоможе і аварійності не зменшить! Тому були виготовлені нові архітектурні форми – точні копії тих, які встановили на арці в часи будівництва стадіону.

«Зараз шукаємо підрядника, який виконає висотні роботи із заміни архітектурних форм. Роботи планується завершити до кінця цього року», – зазначає директор КП «Спорт для всіх» Володимир Янко .

І зі знанням справи додає: «Форми виготовлені повністю, виконавець – ФОП Павло Оніпко. Саме він оновив фонтани у місті, здійснював зовнішні реставраційні роботи Палацу культури. Форми виготовлялися за сучасними технологіями із використанням міцного бетонного розчину, армованої сітки, більшої кількості арматури для підтримки усієї конструкції».

Володимир Янко поділився й іншими планами щодо реконструкції стадіону: «Розробляється проект нових бігових доріжок, підготовлено проект капітального ремонту баскетбольно-волейбольного майданчика по встановленню поліуретанового покриття. Активно ведуться роботи на стадіоні «Дніпро» (по встановленню штучного футбольного поля): зараз робітники компанії-підрядника демонтують залишки старої огорожі, потім ритимуть котлован під засипку щебенем. Таким чином, стадіон стрімкими темпами оновлюється завдяки увазі до нього міської влади. І все це – для мешканців міста, які дуже полюбляють тут бувати. Все це – задля активного заняття спортом новокаховчан».

P.S. На сесії міської ради, 21 листопада, депутати ухвалили рішення про виділення коштів на проведення додаткових робіт по реконструкції футбольного поля «Дніпро». Перед початком капітального ремонту проводились підготовчі роботи. Зокрема, вздовж периметру поля викорчовували пеньки . Начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва повідомила: на ці потреби необхідно 47 тис грн. Під час робіт було виявлено пошкодження старого електричного кабелю, для заміни якого виділили ще 123 тис грн.

                                                                                                         Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.