21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Україна відзначає цю пам’ятну дату вже шостий рік поспіль. Цей день присвячений двом революціям – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

21 листопада – день початку Євромайдану. Пам’ятна дата нагадує про прагнення українців утвердити в своїй країні ідеали свободи і демократії, зберегти і донести до сучасного і майбутніх поколінь правду про доленосні події  в Україні початку ХХІ століття.

Ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013- у лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Дорогу ціну заплатила Україна за свій демократичний вибір. Тисячі українців віддали свої життя, боронячи кордони України і захищаючи її прагнення до незалежності, європейського розвитку, самостійності. В цій боротьбі ми маємо бути єдиними, якщо прагнемо створити сильну і успішну країну. Пам’ятайте мужніх співвітчизників, які загинули заради здійснення цих прагнень. Будьте гідними їх пам’яті! Живіть і працюйте заради успішної, сильної, вільної України!

Міський голова Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.