ДІТИ-СИРОТИ ОТРИМАЛИ КВАРТИРИ

Ще у листопаді  2017 року КМ України затвердив порядок та умови надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам, зокрема, на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На той час ситуація щодо забезпечення житлом таких категорій дітей була критичною. Станом на 1 січня 2017 року 26 тис 671 дитина перебувала на квартирному обліку як така, що потребує поліпшення житлових умов.

У 2019 році Міністерство соціальної політики запланувало забезпечити житлом понад 1700 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед них – і новокаховчани віком від 18 до 23 років. Після проведення всіх необхідних процедур – пошуку, придбання та оформлення житла, нарешті відбулася радісна подія. Вручення ордерів! Відзначили її урочисто. До малої зали виконкому 22 листопада запросили п’ятьох щасливих новоселів та їх опікунів. Порадіти разом з ними важливій в їх житті події прийшли міський голова Володимир Коваленко, його заступник Віктор Замковий, начальник УПСЗН Олена Стоянчук і її заступник Олексій Левицький, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Корсакова. Вони влаштували для щасливих новоселів солодкий стіл, вручили  ордери та квіти, розпитали про життя та подальші плани.

Як нагадала Наталія Корсакова, в минулому році власні однокімнатні квартири зі всіма умовами – вода, газ, світло, опалення – отримали 8 дітей цієї категорії. Цього разу – п’ятеро. Як повідомив Володимир Коваленко, 22 листопада зранку з області повідомили про виділення коштів на придбання ще однієї квартири – тож ще одна дитина-сирота отримає власну квартиру і нарешті зможе планувати своє подальше життя у власному домі.

 

Володимир Коваленко розпитав дітей та їх опікунів про їх життя. Альона розповіла – працює у магазині, квартирі зраділа неймовірно, тим більше, що житло – майже поряд з роботою. З родичів у дівчини – лише тітка і дядько. Вже планує сімейне життя Анжеліка – має нареченого. Замість Дениса отримати ордер прийшла його опікун. Розповіла – хлопець на заробітках у Києві. Дуже зрадів, що тепер має власне житло. Тож сподівається заробити достатньо коштів, щоб зробити ремонт. Юна Наталія розповіла, що вже одружена, чоловік – водій. Молоде подружжя тепер плануватиме своє подальше життя у власній квартирі. Вікторія теж заміжня, має дитину, нині з чоловіком мешкають у його батьків. З нетерпінням очікують можливості переїхати у власну квартиру.

Радіючи усміхненим обличчям юних новоселів, Володимир Коваленко підтвердив: добре, що існує така державна Програма. І подякував  за чудові результати керівникам та працівникам УПСЗН і Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олені Стоянчук і Наталії Корсаковій, та своїм заступникам Віктору Замковому і Володимиру Сироватці. А схвильованим дітям, вручивши ордери і квіти, побажав, щоб у їх нові оселі разом з ними увійшли мир, добро і щастя.

Порадіймо за юних новокаховчан, яким доля послала випробування зростати без рідних батька і матері. Але яким пощастило отримати власне житло і можливість впевнено стати на ноги, створити власну сім’ю і дбати про її щастя.

Звичайно, цим дітям нині ще потрібна допомога. Адже в їх квартирах немає  необхідного – світильників, меблів, посуду, інших потрібних в побуті дрібничок. Якщо ви можете допомогти – телефонуйте до Центру соціальних служб за номером  5-37-58, 4-33-38, або до УПСЗН –  4-33-24.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.