КІНОМАНДРИ – У НОВІЙ КАХОВЦІ

Некомерційний фестиваль документального кіно Docudays UA повертається до Нової Каховки. Приєднатися до розумного і змістовного дозвілля запрошують організатори кінопоказів у нашому місті – КП «Агенція регіонального розвитку» і ГО «Європростір». Поринути у світ кіно можна з 1 по 8 грудня на трьох місцевих майданчиках: кінотеатр «Юність», міська галерея ім. Гавдзинського і ЗОШ №8.

Мандрівний фестиваль розпочнеться у малій залі кінотеатру «Юність» о 1600 номінантом на цьогорічний Оскар «Обережно, провалля!». У центрі оповіді – зустріч друзів дитинства у рідному місті. Це психологічна стрічка-роздум про те, що означає бути людиною. Режисер змальовує актуальний портрет американського покоління, якому загрожує забуття.

Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 220 міст і містечок України. Через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль  розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.