ВИРІЗАЮТЬ ДЕРЕВА, ПОШКОДЖЕНІ ПОЖЕЖЕЮ.

Під час звіту міського голови Володимира Коваленка перед громадою Нової Каховки про результати роботи міської влади протягом року мешканці міста запитали, чому проводиться вирізка дерев по вул. Електромашинобудівників та Індустріальній.

Міський голова доручив начальнику екологічної інспекції Олександру Лимарю надати офіційну відповідь. Пропонуємо вам текст відповіді:

«Протягом 2016-2017 років в результаті стихійних пожеж на території Нової Каховки було пошкоджено більше 2,0 га міського лісу. Це ділянки по вул. Електромашинобудівників та вул. Індустріальна в районі тепличного комплексу КП «НК Екосервіс». Вигорілі ділянки лісу стали місцем розмноження комах, кліщів та інших шкідників, які завдають шкоди прилеглим здоровим насадженням і несуть загрозу здоров’ю населення.

Крім цього, за інформацією Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства (лист від 04.10.2017 №01-02/111), проведення санітарно-оздоровчих заходів потребували 26,4 га лісових насаджень, розташованих на землях лісового фонду території Новокаховської міської ради в межах вул. Індустріальна та міського кладовища.

Відповідно до розпорядження міського голови від 04.12.2018 №381-р «Про видалення вигорілих, сухих та пошкоджених пожежею хвойних насаджень на ділянках міського лісу у м. Нова Каховка», згідно із актами обстеження зелених насаджень від 14.11.2018  № 96/1-96/4 та актом перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Державної екологічної інспекції у Херсонській області від 28.11.2018 № 02-11/679/18, комунальному підприємству «НК Екосервіс» було надано дозвіл на проведення санітарно-оздоровчих заходів на пошкоджених пожежами ділянках міського лісу. На землях лісового фонду роботи проводились Новокаховським лісництвом ДП «Каховське лісове господарство».

Зараз розглядається можливість заліснення вигорілих ділянок лісу за рахунок коштів міського природоохоронного фонду  та залучення інших джерел фінансування.

          Начальник екологічної інспекції Олександр ЛИМАР».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.