«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2020»: НОВІ УСПІХИ.

У Новій Каховці з 12 по 13 листопада в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», в якому взяли участь 4 вчителі початкових класів: двоє із закладів загальної середньої освіти Новокаховської міської ради, ще двоє вчителів – з  Олешківського району.

Участь у конкурсі «Вчитель року» дає можливість  заявити про себе, як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг.

Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

Усі учасники  здобувають новий статус. Крок за кроком, сходинка за сходинкою найсильніші сміливо і впевнено йдуть до вершин професійного Олімпу. Перемога на кожному етапі – вагома й знаменна: педагог стає «обличчям» рідної школи, району, області.

У цьому році конкурсанти мали можливість взяти участь у таких конкурсних випробуваннях: «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Урок» , «Дослідження» .

Конкурс був нелегким, вимагав багато зусиль, уміння й натхнення. Та ще важче було членам журі визначити кращих із кращих. Бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті.

За рішенням журі переможцем стала Долгополова Ольга Олександрівна, вчитель КЗ «Олешківська гімназія» Олешківської районної ради.

Щиро вітаємо новокаховчан – лауреатів конкурсу: Ларцову Валерію Валеріївну, вчителя навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»  Новокаховської міської ради, Чебукіну Юлію Сергіївну, вчителя гімназії Новокаховської міської ради, Бекер Тетяну Володимирівну, вчителя Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради.

Вітаємо всіх учасників І(зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2020»!

Відділ освіти і методичний кабінет Новокаховської міської ради сподіваються, що учасники конкурсу не зупинятимуться на досягнутому, а ще неодноразово проявлять себе  в освітянських змаганнях.

Зичимо переможцям, лауреатам та учасникам І (зонального) туру  конкурсу невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання обдарованої особистості, поширення знань і професіоналізму!

Окрема подяка членам журі Оголюк Н.М., Собецькій С.А., Альохіній С.В..

Щиро дякуємо адміністрації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 за теплий прийом.

Наталя Будняк, завідувач методичного кабінету Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.