DOCUDAYS UA ЗАВІТАЄ ДО НОВОЇ КАХОВКИ.

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня.Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.

Місією Мандрівного фестивалю є створення можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу.

У такий спосіб йде сприяння розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізаціяцієї місії, також сприяє популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Через запитання: «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Приєднатися до розумного і змістовного дозвілля запрошують організатори кінопоказів у місті – КП «Агенція регіонального розвитку» і ГО «Європростір». Поринути у світ кіно можна з 1 по 8 грудня на трьох місцевих майданчиках: кінотеатр «Юність» (мала зала), Картинна галерея ім. Гавдзинського і школа №8.

Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі й глядачки матимуть нагоду подискутувати між собою на теми , які були затронуті у фільмах та поспілкуватися із запрошеними експертами.

Тож, плануйте вихідні та приходьте на покази. Більш детально про фестиваль і розклад заходів можна ознайомитися на сторінці фестивалю https://www.facebook.com/DocudaysUA.NK/  

КП Агенція регіонального розвитку

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.