НОВІ ІДЕЇ – НА ТУРИСТИЧНОМУ ФОРУМІ.

19 листопада заступник міського голови Володимир Сироватка взяв участь в офіційній нараді «Розвиток туристичної привабливості міст України». Зустріч організована посольством Франції в Україні та Асоціацією Україна-Франція.

На заході були представлені перспективи розвитку туристичних відносин між двома країнами, розповідалося про успішні проекти по відновленню привабливості міст.

Власний досвід та нові ідеї презентували представники французького посольства, міністерства закордонних справ і економіки, Асоціації міст України, голови українсько-французький товариств та культурологічних фондів, а також представники органів місцевого самоврядування від Львова до Маріуполя.

«Щиро дякуємо Вам за участь у нараді з туристичної привабливості, за Вашу активність, обмін думками. Сподіваємося та бажаємо щоб такі зустрічі, які мають тенденцію стати постійними, посприяли започаткуванню проектів, стали корисними у Вашій роботі, допомогли знайти партнерів та однодумців», – йдеться у листі, надісланому новокаховській міськраді від Асоціації Україна-Франція.

dav

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.